Pomorska Fundacja Pies Szuka Domu
Aktualności

Marsz 520 km Polskim Wybrzeżem


Tagi: marsz marsz wybrzeżem 520 Marsz 520 km Polskim Wybrzeżem

Marsz 520 km Polskim Wybrzeżem
”Marsz 520 km Polskim Wybrzeżem”, to akcja którego pomysłodawcą jest założyciel Fundacji Artur Lewandowski. W tym roku po raz trzeci ruszamy z psiakami 1.05.2014r. ze Świnoujścia pod hasłem „Krok do Domu”. Nasza wędrówka będzie trwała ok 3 tygodni i zakończy się w Piaskach na granicy Unii Europejskiej. Nasza drużyna to: Artur Lewandowski, Jaromir Adamczyk, Maciej Kwiatkowski i Przedstawiciele Szkoły Dla Psów Łajka z Gdańska – Eliza i Marek. Gościnnie do Marszu przyłączy się Łukasz Luk Jeleniewski (perkusista zespołu Lipali). W ostatnim momencie do ekipy dołączył także frontman zespołu Lipali Tomasz Lipa Lipnicki. Całej ekipie towarzyszyć będzie pies: wilczak czechosłowacki Anczer Welkoscyrz oraz nasza Zwierzęca Ambasadorka – Świnka Raćka. Świnka Raćka poza nagłaśnianiem problemu bezdomności wśród zwierząt będzie promować zdrowy tryb życia. Nasza Raćka jest znana zarówno w internecie jak i w telewizji, gdzie walczy o lepsze życie dla zwierząt i propaguje zdrowe odżywianie.
 
Odpowiedzialne adopcje to dla nas priorytet. Marsz jest kreatywną i oryginalną inicjatywą, która ma zwrócić uwagę na potrzebę walki z bezdomnością zwierząt. Każdy dzień Marszu będzie poświęcony promowaniu adopcji jednego psiaka, którego będzie można poznać na stronie www.PiesSzukaDomu.pl oraz FunPage’u PiesSzukaDomu.pl.
 
Dzięki naszym działaniom nowe domy znalazło już ponad 600 bezdomnych, skrzywdzonych psów. Zajmujemy się również edukacją humanitarnego traktowania zwierząt poprzez akcje edukacyjne i koncerty. Zwracamy uwagę ludzi na to, że los zwierząt w Polsce zależy od każdego z nas. Wspiera nas w tym wielu znanych muzyków, m.in. Marek Piekarczyk czy zespół LIPALI, który jest Ambasadorem Fundacji. Prasa, telewizja i radio również są obecne przy naszych akcjach i biorą czynny udział w życiu Fundacji. Dzięki nagłaśnianiu takich akcji mamy szans dotrzeć do większej liczby odbiorców.
 
Każdy może się do nas przyłączyć! Informacje o tym, gdzie jesteśmy będą na bieżąco publikowane na stronie i Facebooku. W ubiegłym roku spotkaliśmy wielu życzliwych mieszkańców i turystów, którzy wychodzili do nas oferując nocleg i posiłek. Usłyszeliśmy wiele miłych słów, które były i są dla nas ogromną motywacją w naszych działaniach. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc również w tym roku!
 
W tym roku po raz pierwszy wprowadziliśmy możliwość wirtualnego uczestnictwa w Marszu. Nie wychodząc z domu możemy czynnie uczestniczyć w przemierzaniu kilometrów wzdłuż Polskiego Wybrzeża. Poza otrzymaniem certyfikatu za przemierzony dystans mamy pewność, że pomagamy innym, słabszym i bezdomnym zwierzakom. Aby pomóc weź udział w naszym Marszu i kupuj kilometry.
 
 
Chcesz być z nami na plaży nie wychodząc z domu?
Chcesz pomóc bezdomnym zwierzętom?
Chcesz otrzymać certyfikat przebytych kilometrów nie ruszając się z kanapy ?
Chcesz poczuć piasek z plaż polskiego wybrzeża ?
Z nami możesz!
 
Weź udział w naszym marszu i przemierzaj z nami kilometry wzdłuż Polskiego Wybrzeża. My po piasku - Ty wirtualnie.
1 km = 1 zł
 
Każdy kilometr, każda wpłacona złotówka to dla naszych podopiecznych szansa na nowe, lepsze życie.
Możesz przejść kilometr albo cały Marsz.
Sam decydujesz!
 
Kup dowolną ilość km w ramach akcji 520 km Polskim Wybrzeżem – Marsz przeciw bezdomności zwierząt „Krok do Domu” i wesprzyj naszych podopiecznych. Czekamy na śmiałków, którzy "przejdą" cały marsz !!! 520 km za 520 złotych! Do udziału zapraszamy również firmy.
Wspólnie pokonajmy bezdomność zwierząt.
 
Każdy z uczestników otrzyma specjalny certyfikat w podziękowaniu za przemierzone kilometry.
Chętnych do udziału w naszej wirtualnej zabawie prosimy o wpłaty na konto Fundacji:
 
Nordea Bank nr konta: 09 1440 1013 0000 0000 1393 3456 
W tytule proszę wpisać: „krok do domu”
 
Prosimy przesłać potwierdzenie wpłaty na adres sklep@piesszukadomu.pl wraz z adresem mailowym celem przesłania certyfikatu.
 
Dla honorowych uczestników Marszu certyfikat wraz z garścią nadmorskiego piasku wyślemy pocztą 
 
Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: agnieszka@piesszukadomu.pl
 


powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
aktualności ciechocinek

Jeszcze nie dodano żadnego komentarza.
Aby dodać komentarz prosimy przejść na zakładkę Dodaj komentarz

Sponsorzy

        

Nasi przyjaciele

         ArmyWorld.pl         Psy.pl   Fabryka Zespołów

Patronat medialny

GWE24.pl GWE24.pl Express TwojGazeta.plTrojmiasto.pl ChcePomagac.org  

Popierają nas

  

Design by W3B World : portale internetowe | Copyright © 2016 Fundacja Pies Szuka Domu
KRS 0000401545, NIP 589-200-84-32, Regon 221561747, Konto Nordea Bank 09 1440 1013 0000 0000 1393 3456
Aktualnie portal przegląda 26 użytkowników | Twój adres IP 54.80.252.153